0536 446 79 89

WhatsApp Destek Hattı

Oksijen Tüpleri

oto-kurtarma


Alüminyum Oksijen Tüpleri
Alüminyum oksijen tüpleri standartlara uygun şekilde üretilmiştir ve belgelidir. Pin girişlidir. Alüminyum oksijen tüpü manometreleri ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla doldurulabilir. Hafiftir ve rahatlıkla taşınabilen oksijen tüpü modelidir.
Alüminyum Oksijen Tüpü Çantası
Kaliteli 1. Sınıf Alüminyum Oksijen Tüpü Çantası İçin Bizimle İletişim Kurunuz.
Solunum Cihazı
Nefes darlığı, hastanın güçlükle nefes alıp vermesi halidir. Nefes darlığı, sübjektif olarak duyulan rahatsız edici bir duyudur. Hasta soluma eforunun arttığını duyar. Nefes darlığına “zorlu solunum” demek de mümkündür. Normal bir insanın alışkın olduğundan fazla bir iş yaparken fazla solunum gereksinmesi (hiperpe) bir nefes darlığı değildir. Her kişinin bir iş kapasitesi vardır. Bunu aşınca solunum cihazı normalden daha derin ve daha hızlı solumaya başlar. Özellikle hareketsiz bir hayat yaşayanlar, yaşlılar, şişmanlar ve kadınlar küçük bir eforla daha fazla solunum gereksinmesi ile karşılaşırlar. Bunları nefes darlıkları arasına katmamak gerekir. Kısacası dispne bir hastalık halidir. İstirahat halinde bir şahsın bir dakikada soluduğu hava (dakika solunum hacmi), zorlu şekilde bir dakikada soluduğu havanın (maksimum solunum kapasitesi) 1/3 ünden azdır. Bu oranın büyümesi, yani solunum yedeğinin azalması, dispneye neden olur.
Oksijen Konsantratörleri
EverFloTM çok düşük maliyetle yüksek performans sağlar. Küçük ebatlı, sessiz çalışan kullanım kolaylığı ve düşük maliyet ön planda tutularak tasarlanmıştır. EverFloTM oksijen konsantratör cihazının bir diğer avantajı ise sıkça bakım gerektirmemesidir. Bu sistem sayesinde kuşkusuz yıldızınız olacak, sadece 14 kg. ağırlığında bir üreteç ile hem sizin hem de hastalarınızın beklentilerinize çözüm bulmakla kalmayıp, aynı zamanda oksijen tedavi masraflarınızda önemli tasarruf sağlayabileceksiniz. HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK FAZLA BAKIM GEREKTİRMEYEN BİR YILDIZ EverFloTM ilk tasarım aşamasından itibaren istikrarlı ve sorunsuz performans sergileyecek ve genel bakım maliyetlerinde tasarruf sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Kazayla düşüp kırılma riskinin azaltılması amacıyla gömme akış ölçer ve metal kanül bağlantı elemanı kullanılmıştır. EverFloTM oksijen konsantratör cihazının sessiz çalışması ve nemlendirici şişe bağlantısının kolaylıkla takılabilmesi, hastalarınızdan gelen talep ve şikayetleri azaltacaktır; Böylelikle daha az zaman ve para harcayacaksınız.
Oksijen Terapi Cihazı
3,5 – 4 kg / cm2 sabit basınç, Tüpteki oksijen gazını izleme olanağı, 0-10 lt / dk arasında ayarlanabilir gaz akışı, 0-15 lt / dk arasında ayarlanabilir gaz akışı, Cihaz içerisinde koruyucu filtre 50 um nemlendirici içerisinde koruyucu filtre 100 um, EN 738-1 standardına uygunluk, Nemlendirici kap su hacmi: 150ml.
Oksijen Tüpleri
Oksijen Tüplerimizin Ce ve Tse Belgeri Mevcuttur. Medikal Solunabilir Oksijen Tüpleri Olup Tamamen Sağlık İçin Üretilmiş Tüplerdir. Farklı Litrelerde Olup Evde Kullanıma Uygun Oksijen Tüplerdir. Hastaların İhtiyaçlarını Normal Solunum Yollarıyla Gideremediklerinde Oksijen İhtiyaçlarını Karşılayan Çelik Tüptür. Oksijen Terapi ve Nasal Kanül ile Kullanılır.
Oksijen Tüpü Arabası
Oksijen tüpü taşıma arabası:Oksijen tüpü düşmemsi yada bir yerden diğer bir yere taşımada kolaylık sağlar,oksijen tüpü düşmesi olasığı göz önünde bulundurulursa oksijen tüpü arabası oldukça öenm arz etmektedir. Oksijen tüpü arabası evlerde yada iş yerlerinde kullanıla bilmektedir.
Pulse Oksimetre
Parmak tipi Pulse oksimetre, Taşınabilir geniş kullanım alanı, Kolay okunabilir Led ekran, 2 AAA pille çalışır düşük güç tüketimi, Otomatik kapanma, 2 yıl garantili
Görsellerimiz
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma
 • oto-kurtarma